Podporují mě
DĚKUJI

ZDENĚK ZBOŘIL, politolog

Pan doktor Obrtel je morálně integrovaný, vzdělaný, cítí odpovědnost vůči své vlasti, národu a demokracii a je také ochoten pro to něco riskovat. Nejde jen o jeho tříletou zkušenost ze zahraničních misí a to, že viděl, jak koloniální války probíhají, ale také o to, že chce pomáhat lidem, přestože se vzdal všech vyznamenání, když považoval za nedůstojné, aby jimi byl ověnčen. Ve své profesi je orientován na pomoc lidem a ctí tradiční hodnoty, jako je rodina, obrana národa a obrana vlasti.


JAN KORÁL, aktivista

Markovi Obrtelovi nechybí mravní kvality, porozumění problémům v naší zemi a schopnost vzdorovat zlořádu, který v politice často panuje. Můžete si být jisti tím, že Marek se nikdy nenechá zkorumpovat, zmanipulovat nebo zastrašit, že je schopen se podívat na každý problém s nadhledem, který je pro politika potřeba, a že bude mít vždy na paměti zájem celého národa, a nikoliv jen nějaké zájmové skupiny. 


LENKA PROCHÁZKOVÁ, prozaička

Marka Obrtela znám velmi dlouho, je to opravdu člověk, který by měl být v horní komoře, protože je věrný své zemi a už mnohokrát to prokázal. Navíc je velmi zkušený a moudrý a má v sobě energii a kuráž prosazovat své názory. Obávám se brzkých změn v ústavě, které dále omezí suverenitu naší země, proto podporuji Marka Obrtela s vlastenectvím v krvi a chutí za nás bojovat.


MIROSLAV VACEK, armádní generál ve výslužbě

Marku Obrtelovi s poděkováním za vše, co udělal, s přáním všeho dobrého v práci i v osobním životě.